Licence Creative Commons

Skeptická minirecenze fastfoodových sendvičů

14. 03. 2012
Čas od času zajdu do fastfoodu. Když jsem byl mladší, fastfoody pro mne byly exotická vzácnost; jak se stávaly stále více normálem, nádech tajemna a zvláštna mizel, až se staly normální součástí života, která "tam někde prostě je."
Je mi cizí módní nenávist ke všemu emerickému, kapitalistickému a nezeleně-fastfoodovému; stejně tak zvesela přehlížím slabomyslné zbohatlické "je-to-cool" vyzdvihování fastfoodů nad vším ostatním. Je to prostě místo, kde se dá rychle a s řekněme 20% přirážkou koupit slušné jídlo postavené z kvalitních surovin (protože vzhledem ke své nenáviděnosti, exponovanosti i konkurenci jsou fastfoody pod důkladným dohledem).

McDonalds, BurgerKing, KFC, to je fuk. Čas od času zajdu všude. A zkušenosti s většími sendviči z BK mne navedly k sepsání svých osobních a subjektivních dojmů - zejména abych se znova nenapálil a též pro ty, co by si něco dali, ale nemají náladu být svým vlastním ochutnavačem.

Burger King

McDonalds

KFC
Vzkaz autoru

Na článek můžete reagovat použitím následujícího formuláře.
Váš komentář:

Váš e-mail (očekáváte-li reakci z mé strany):

Níže prosím opište dvě zdeformovaná slova z obrázku do rámečku pod nimi.
Jedná se o ochranu proti zasílání spamu, protože počítačoví roboti ona slova nedokáží rozluštit. Pokud je nedokážete rozluštit ani vy, kliknutím na ikonku reproduktoru se vám přehrají.