Licence Creative Commons

salámová argumentace extrémem

29. 03. 2012
Presstituti z iDnesu vydali srdceryvný článek o tom, jak by na Jandák na západě stříleli nebo s ním alespoň praštili o zem, zatímco u nás mohl volat mobilem, no představte si to. Typická salámová manipulace.
Na Jandáka, kterého všichni nenávidí, byli policisté "moc hodní". Takže je potřeba co? Utáhnout šrouby. Pod mediálním vlivem vovčánci odhlasují zvýšení pravomocí, kterých Policie z principu NIKDY nemá dost, a pak se budou hrozně divit až se policista bude bavit jejich mučení tazerem, šikanovat je při nesmyslné namátkové kontrole, mlátit je za to, že si dovolili něco namítnout když překračoval svou pravomoc, provádět osobní prohlídky a tak dále.
Zkusil si někdo z nadšených "utahovačů" představit, jak by to dopadlo na něj?
Od té doby, co jí přiřkli takřka neomezenou moc překračují západní policie dalece meze slušnosti. Překračování pravomocí, neadekvátní zákroky, lži, nesmyslné osahávání...
Skutečně chcete žít v zemi, kde je policista - chybující člověk - svrchovaným feudálem, jakousi vyšší kastou, která si s vámi může udělat co chce? Já jsem velice vděčný za naše KOREKTNÍ a slušné státní policisty. Vygumovaná agresivní hovádka, kterým jste vydáni naprosto napospas, tu opravdu nechci.


Vzkaz autoru

Na článek můžete reagovat použitím následujícího formuláře.
Váš komentář:

Váš e-mail (očekáváte-li reakci z mé strany):

Níže prosím opište dvě zdeformovaná slova z obrázku do rámečku pod nimi.
Jedná se o ochranu proti zasílání spamu, protože počítačoví roboti ona slova nedokáží rozluštit. Pokud je nedokážete rozluštit ani vy, kliknutím na ikonku reproduktoru se vám přehrají.