Licence Creative Commons

!! Provizorní redesign !!

20. 04. 2012
Poté, co mi jeden člověk zcela vážně napsal, že obsah mých stránek čte raději jako zdrojový kód, protože tak se mu to alespoň zalomí jsem si řekl, že bych měl s formou něco dělat urychleně a po práci během hodinky spíchl provizorní redesign. Teď se tedy website nachází v jakémsi mezičase: většina CSS je ze starých stránek kvůli zpětné kompatibilitě, ale hlavní JavaScript byl nahrazen novým, čistým, pure-css, zalamovacím kódem bez použití screen.width.

A levé menu, které bylo überprasácky stylováno natvrdo (inline) namísto CSS stylem jsem přebil provizorním dodáním třídy a !important a jenom změnil pozadí, aby neotravovalo to staré; dolní černý famfrňous je obrázek a tedy zůstal.

V souvislosti se zalomením trochu (dost) překážel Instantní názorovník, tak jsem ho šoupl dolů.

Jak říkám; je to provizorium spíchnuté v improvizovaných podmínkách za hodinku. Časem bude grafika nejspíše úplně jiná, ale tohle už by mělo být jak zalamovací, tak čitelné. Kdyby ne, písněte.

UPDATE: workaround pro IE ohledně levé navigace hotov.
UPDATE: zmizen černý famfrňous v levé navigaci.
UPDATE: vrátil jsem modré barevné schéma namísto bílého.
EDIT: hmm, že bych se na další úpravy vzhledu a čištění kódu vykašlal? Už to funguje bez problémů, zalamuje se to a vlastně to odpovídá zamýšlené formě návrhu číslo 3:Vzkaz autoru

Na článek můžete reagovat použitím následujícího formuláře.
Váš komentář:

Váš e-mail (očekáváte-li reakci z mé strany):

Níže prosím opište dvě zdeformovaná slova z obrázku do rámečku pod nimi.
Jedná se o ochranu proti zasílání spamu, protože počítačoví roboti ona slova nedokáží rozluštit. Pokud je nedokážete rozluštit ani vy, kliknutím na ikonku reproduktoru se vám přehrají.