Licence Creative Commons

Obskurnosti ráže .38 (+ oživlé nábojnice!)

19. 05. 2013
Nemohu si pomoct, ale bytostně mne přitahuje různé experimentování a neškodné obskurnosti, co se s nimi kreativní jedinci navymýšlejí, majorita populace je z toho konsternována -- nu a já skvěle bavím.
Jeden z hlavních důvodů, proč jsem si pořizoval revolver bylo právě to, že z něj -- narozdíl od pistole -- lze střílet i různé obskurnosti: od střeliva nesmrtícího-gumového, přes plastové nízkoenergetické střely, které šílení Němci vyvinuli pro střelbu z ostrého revolveru ve sklepě, přes unikátní střely čistící od pana Libry až po cokoli dalšího mimózního, co se mi povede sehnat.
Mimo to jsem na střelnici naposledy koukal na tu kupu nábojnic z revolveru, co mi zbyly, a myslí mi blesklo, že by bylo správně obskurní a provokativní zkombinovat "zlé fuj zbraně" a "správnou bio přírodu" a v těch nábojnicích pěstovat kytky. Po rychlém ověření s pěstiteli, že by to alespoň teoreticky šlo, jsem se do toho pustil -- a tři dny o zasazení zahradní směsi z Lidlu už mi jedna nábojnice klíčí! Skvělé.


Všechny obskurnosti v .38, co jich mám

Zkusil jsem i jednu z těch plastových šíleností. Na youtube s tím na střelnici neprostřelili ani plastový barel; věda znamená replikovatelnost, takže jsem dal za sebe dvě 2l lahve od tonicu. První lahev prasklo a plastová, ehm, střela, proletěla, o druhou se pak zastavila.Teď už jen aby přežily ty nábojnicové kytky. Zalévám je injekční stříkačkou po kapkách.


Vzkaz autoru

Na článek můžete reagovat použitím následujícího formuláře.
Váš komentář:

Váš e-mail (očekáváte-li reakci z mé strany):

Níže prosím opište dvě zdeformovaná slova z obrázku do rámečku pod nimi.
Jedná se o ochranu proti zasílání spamu, protože počítačoví roboti ona slova nedokáží rozluštit. Pokud je nedokážete rozluštit ani vy, kliknutím na ikonku reproduktoru se vám přehrají.