Licence Creative Commons

Jsem neúplatný! /4lulz/

18. 10. 2013
Zase jsme si s kolegou dělali legraci z Lowercrafta a kolega, který mi čas od času mrkne na stránky, najednou povídá: "hele, o stovku, že si na stránky nenapíšeš 'volím cthulu.'"

I zasmál jsem se dobrému vtipu, ale kolega to myslel vážně. No, Cthulhu nebudu volit ani omylem, a dokonce to ani říkat -- ale na mysli mi okamžitě vyvstalo, že slovo "volit" se nápadně podobá slovu jinému, které bych si na stránky ve spojitosti s takovou bestií klidně dát mohl a navíc by to byl dobrý fór. Takže kdo přišel na můj wobsite mezi 12:45 a 12:50 skutečného času (tj. zimního), mohl namísto banneru Svobodných spatřit toto:Tak jsme se zasmáli, a kolega by mi byl býval i dal tu stovku, ale to bych tam ten banner "lovím cthulhu" musel nechat.
A jak by řekl klasik, "mohli jsme mít stovku, ale my jsme řekli: ne!"
Přesněji řečeno jsem řekl "leda po volbách, teď je důležitější, aby vyhrála svoboda", a vrátil tam banner původní, politický. Och, odolal jsem politické korupci!

Což mi připomíná, že ráno mi došel do schránky dopis od Babiše. Že prý se kmotři bojí, že jim přestanou téct miliardy.

To je samozřejmě pravda. Kupříkladu kmotr Babiš se bojí, že by mu mohlo přestat téct 15 miliard ročně z povinného přimíchávání biohnusů do PHM.


Vzkaz autoru

Na článek můžete reagovat použitím následujícího formuláře.
Váš komentář:

Váš e-mail (očekáváte-li reakci z mé strany):

Níže prosím opište dvě zdeformovaná slova z obrázku do rámečku pod nimi.
Jedná se o ochranu proti zasílání spamu, protože počítačoví roboti ona slova nedokáží rozluštit. Pokud je nedokážete rozluštit ani vy, kliknutím na ikonku reproduktoru se vám přehrají.