Licence Creative Commons

Jak správně koukat do puškohledu

23. 04. 2014
Probíral jsem se soubory na disku a zjistil, že jsem před delší dobou dával dohromady tisknutelný obrázkový návod, jak se má člověk správně dívat do puškohledu, aby v něm viděl i něco jiného, než tmu.
Na firemní akci, kam jsem před pár lety přitáhl Maraudera, jsem totiž zjistil, že s tím lidé obecně mají problém.

Tištěný návod, který člověk přibalí k pušce, když z ní chce někoho nechat zastřílet, se mi osvědčil -- a abych na něj pro další akce nezapomněl a abych jej měl pěkně po ruce, nahrál jsem si jej na web a dávám jej v plen ctěnému čtenářstvu.

Jak se správně dívat do puškohledu

(Teď tedy koukám, že na té fotce s titulkem "akorát" to úplně akorát není, ale zkuste si jednou rukou držet foťák, druhou pušku a na obrazovce hledat, jak správně nastavit objektiv před puškohled. A ano, zde na blagu je prasecky zmenšený přes CSS na 70% své původní velikosti, neboť se mi nechtělo patlat s thumbnailem.)

Ach, ano, ještě jedna věc: pro snazší dohledání jsem návodu vyrobil zkracovací odkazy cover72.net/puskohled a tinyurl.com/puskohled


Vzkaz autoru

Na článek můžete reagovat použitím následujícího formuláře.
Váš komentář:

Váš e-mail (očekáváte-li reakci z mé strany):

Níže prosím opište dvě zdeformovaná slova z obrázku do rámečku pod nimi.
Jedná se o ochranu proti zasílání spamu, protože počítačoví roboti ona slova nedokáží rozluštit. Pokud je nedokážete rozluštit ani vy, kliknutím na ikonku reproduktoru se vám přehrají.