Licence Creative Commons

Zítra u koně: Izrael má právo na obranu

05. 08. 2014
Zatímco západní novináři sedí v pohodlí izraelských hotelů, vydávají zprávy o nebohých palesticích a štvou veřejnost proti Izraeli, ten se marně snaží poukazovat na to, že udělal vše, co udělat mohl -- stáhl se z Gazy, postavil zeď, pouštěl do Gazy humaniítární pomoc, kterou Hamas s vydatnou pomocí "nestranné" OSN zneužil ke stavbě tunelů --, leč když mu na jeho území z tunelů lezou vrazi, kteří úmyslně zabíjejí civilisty, děti, chystají únosy a nikdo neví dne ani hodiny, kdy a kde udeří, není jiné cesty, než všechny tunely najít a zničit.

Narozdíl od západní Evropy, kterou táhnou importovaní islamisté zapalující synagogy a židovské obchody si v ČR ještě můžeme dovolit se svobodně vyjádřit. Češi také narozdíl od Britů chápou, že člověk má právo na obranu a pokud chce Hamas hrát "whack a mole" a útočit z tunelů a nemocnic OSN, let them get some. A ICEJ tak napadlo na středu 6.8.2014 na 17:00 "u koně" na pražském Václavském náměstí uspořádat "demonstraci" (nevhodné slovo, ale lepšího se nedostává) s cilem: Já tam přijdu. A co vy?


Vzkaz autoru

Na článek můžete reagovat použitím následujícího formuláře.
Váš komentář:

Váš e-mail (očekáváte-li reakci z mé strany):

Níže prosím opište dvě zdeformovaná slova z obrázku do rámečku pod nimi.
Jedná se o ochranu proti zasílání spamu, protože počítačoví roboti ona slova nedokáží rozluštit. Pokud je nedokážete rozluštit ani vy, kliknutím na ikonku reproduktoru se vám přehrají.