Licence Creative Commons

Europolitbyro plánuje počty mrtvých na silnicích

28. 03. 2011
Tak se nám tavaryšči v Bruseli zamysleli, co by nám zase mohli zakázat pro naše blaho - a zřejmě jsa posíleni vítězstvím ekoteroristů a šířící se masovou demencí v Německu, motoru EU ("300 km ve vnitrozemí nám určitě hrozí patnáctimetrová tsunami, takže musíme zavřít jaderné elektrárny, přejít na biopaliva a chcípnout hlady"), došli k závěru, že by nám mohli naplánovat vyhnání aut z měst. Nejlépe úplně. Všichni totiž přejdou na vlaky. Letadlům se pak alespoň vnutí biopaliva, aby jim to rozežralo těsnění a dalších pár tisíc chudých zemřelo hlady - protože redukce populace na předindustriální úroveň je co? Nutná. Abychom mohli nahradit elektrárny biomasou a zachránit CO2.
Jak známo, auta jsou totiž fuj - umožňují živlům svévolně jezdit, kam se jim zachce, aniž by o tom politbyro a aktivisté měli přehled a aniž by jim do toho mohli kecat. Takže se vyhlásila čtyřicetiletka (což mimochodem nádherně ilustruje donebevolající aroganci a stupiditu bruselanů: desetiletka jim nevyšla, tak naplánovali dvacetiletku. Dvacetiletka nevyšla, naplánovali čtyřicetiletku. Pokaždé ambicioznější a nesmyslnější cíle - ani kovaní soudruzi z KSČ nebyli tak pitomí a zpití představami o vlastní moci).

Myslíte si, že to stačí? Nestačí. Eurokomise totiž plánuje i počet mrtvých na silnici - cituji:
"S koncem klasických automobilů a vývojem nových technologií se má zásadně zlepšit i bezpečnost na silnicích. Za 39 let podle komise dokonce nebudou na silnicích umírat téměř žádní lidé. „Do roku 2050 by se měl v silniční dopravě počet smrtelných nehod snížit na úroveň blízkou nule. V souladu s tímto cílem usiluje EU o to, aby se do roku 2020 počet smrtelných dopravních nehod snížil na polovinu,“ uvedla EK."

Aha. Soudruzi z Brusele si asi myslí, že lidé bourají úmyslně aby jim kazili statistiku - a že jim tedy naplánují bezpečí. Prostě si opět hrají na Boha, snažíc se naplánovat, kdo a jak zemře. Kdy se konečně lidé proberou a odešlou ty šílence do patřičných mezí? Tohle snad už nikdo normální nemůže jen tak přijmout.

Jo, a o těch autech - "S postupným vytlačováním aut se spalovacím motorem chce Evropská komise začít ovšem podstatně dříve než v roce 2050. Již 20 let předtím by se totiž podle nového dopravního plánu mělo snížit používání aut v městské dopravě o polovinu. Zboží by se do center velkých měst mělo „bez emisí“ dopravovat již v roce 2030."

Mám pro vás zprávu, byrokraté. My, lidé, víme sami co je pro nás dobré. A nenecháme se vytlačovat z toho, co chceme. Nenecháme si znásilňovat vůli představami byrokratů a aktivistů. Táhněte... Do pryč a přestaňte škodit. Nebo...
Nebo se sebereme a utečeme tam, kde můžeme své životy žít sami, namísto abychom byli živořeni svévolnými byrokraty, vrahy a převraceči práva. My, poplátci daní. Těch dohromady šedesátiprocentních.
A copak uděláte potom? Naplánujete, že vytlačíte emigraci a natáhnete okolo hranic ostnaté dráty? To už tu jednou bylo. Stejně jako tu už jednou bylo centrální plánování. A desetiletky. A nepřátelé režimu. A manifestace, jako je nyní "hodina temna" (sorry, "den země").

Aby to nakonec neskončilo tak, že bude zbytek svobodného světa a těch pár emigrantů, které Europolicie nestihne povraždit na hranicích fandit Číně, která bude ve třetí světové dávat Eurosajuzu přes hubu.


Vzkaz autoru

Na článek můžete reagovat použitím následujícího formuláře.
Váš komentář:

Váš e-mail (očekáváte-li reakci z mé strany):

Níže prosím opište dvě zdeformovaná slova z obrázku do rámečku pod nimi.
Jedná se o ochranu proti zasílání spamu, protože počítačoví roboti ona slova nedokáží rozluštit. Pokud je nedokážete rozluštit ani vy, kliknutím na ikonku reproduktoru se vám přehrají.